CGEIT 

 

CGEIT sertifikacija

Kas yra CGEIT?

CGEIT (Certified in Governance of Enterprise Information Technologies) – yra trečiasis ISACA sertifikatas (apie kitus žiūrėkite CISA® ir CISM®). Jis pradėtas išduoti 2008 metais. ISACA nusprendė atsiliepti į augančią IT vadovų sertifikacijos paklausą, nes gilios pačių informacinių technologijų ir jų audito žinios nėra pakankamos IT vadovavimui didelėse įmonėse. CGEIT tai profesinis sertifikatas, suteikiamas profesionalams, kurie valdo arba teikia valdymo ir konsultavimo paslaugas didelių įmonių IT ir kurie nori jų patirties ir žinių pripažinimo.

Tikimasi, kad ši sertifikacija padidins verslo ir IT padalinių strateginio valdymo bendradarbiavimą ir sanglaudą, susistemins ITGI instituto sukauptas šioje srityje žinias.

Pagrindinis dėmesys suteikiant CGEIT skiriamas:
Sistemų valdymo, Strateginio valdymo sanglaudos, Išteklių valdymo, Rizikos valdymo, Veiklos efektyvumo matavimo, Vertės kūrimo informacinių technologijų pagalba, žinioms

Dabartiniai CGEIT sertifikacijos reikalavimai yra šie:

  • Išlaikytas CGEIT egzaminas;
  • 5 metų darbo patirtis IS valdymo arba dalinai bendrosios vadybos srityje;
  • Profesinės etikos kodekso laikymasis;
  • Nuolatinio lavinimosi programos (CPE) reikalavimų laikymasis;

Daugiau informacijos apie CGEIT tarptautiniame ISACA puslapyje

Lietuvos IT specialistams, norintiems laikyti egzaminą

Egzaminą galima laikyti:

nuo gegužės 1 iki birželio 30,

nuo rugpjūčio 1 iki rugsėjo 30,

nuo lapkričio 1 iki gruodžio 30.

Norintiems užsiregistruoti

Visus norinčius laikyti ISACA sertifikacinius egzaminus Vilniuje kviečiame registruotis testavimo centre nr. 9825 – (Vilnius, Lithuania). Centro adresas bus praneštas užsiregistravusiems.